Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Adjud din Adjud

Mersul trenurilor contact

Adjud , jud. Vrancea, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:25 5212 Tren Regio 5212 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
01:01 1856 Tren InterRegio 1856 din Adjud
Marasesti
01:35 1653 Tren InterRegio 1653 din Adjud
Cimpulung Moldovenesc Bacau Dolhasca Cimpulung Est Vama Frasin Vatra Dornei Guramorului Suceava Pojorita Roman Iacobeni Mestecanis Pascani Veresti
01:46 1754 Tren InterRegio 1754 din Adjud
Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
03:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Adjud
Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Crivina Buzau Bucuresti
03:31 1755 Tren InterRegio 1755 din Adjud
Dolhasca Suceava Roman Pascani Bacau Veresti
03:54 1751 Tren InterRegio 1751 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
04:27 Tren 5302 Tren 5302 din Adjud
Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
04:58 5201 Tren Regio 5201 din Adjud
Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Bilca Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Palanca Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti
05:04 1658 Tren InterRegio 1658 din Adjud
Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
05:18 5158 Tren Regio 5158 din Adjud
Cotesti Marasesti Gugesti Focsani Voetin Calimanesti Zoita Domnesti Tirg Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna Sihlea
05:23 5401 Tren Regio 5401 din Adjud
Siscani h Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni Faraoani Halaucesti Ruginoasa Bacau
06:15 5160 Tren Regio 5160 din Adjud
Zoita Domnesti Tirg Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna Sihlea Cotesti Marasesti Gugesti Focsani Voetin Calimanesti
06:38 5203 Tren Regio 5203 din Adjud
Lunca de Sus Caiuti Targu Ocna Goioasa Viisoara Mihaileni Cornatel Moldova Comanesti Caralita Asau Caracau h Urechesti Onesti Dofteana Bacau Livezi Lunca de Mijloc Siculeni Ciresoaia Bilca Ghimes Nadejdea Saline Palanca Brusturoasa Borzesti Bacau Trotus Valea Simbrea Miercurea Ciuc
06:55 5304 Tren Regio 5304 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
07:24 552 Tren InterCity 552 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Ploiesti
08:03 7585 Tren Regio 7585 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Gral. Eremia Grigorescu Tecuci Cosmesti Domnesti Tirg Pufesti
08:17 5202 Tren Regio 5202 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Putna Marasesti Focsani Calimanesti
08:23 1870 Tren InterRegio 1870 din Adjud
Targu Mures Ghimes Livezi Saline Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Reghin Siculeni Comanesti Toplita Onesti
08:28 5421 Tren Regio 5421 din Adjud
Sascut Lespezi Itesti Orbeni Probota Mircesti Suceava Letea h Sabaoani Lunca Siretului Veresti Roman Siretu Bacau Faraoani Mogosesti Muncel Pascani Racaciuni Varatec Halaucesti Secuieni Banesti Suceava Bacau Siscani h Valea Trifesti Dolhasca Liteni Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Galbeni Corni
09:15 5307 Tren Regio 5307 din Adjud
Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti Urechesti Onesti Borzesti Bacau Dofteana Bacau Viisoara Ciresoaia Bilca Saline Valea Caiuti
09:57 551 Tren InterCity 551 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
10:13 5424 Tren Regio 5424 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
10:20 382 Tren InterRegio 382 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
11:34 1655 Tren InterRegio 1655 din Adjud
Bacau
11:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Adjud
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil
12:01 5310 Tren Regio 5310 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
12:06 5431 Tren Regio 5431 din Adjud
Siscani h Adjudu Vechi h Sascut Orbeni Letea h Faraoani Siretu Bacau Valea Racaciuni Bacau
12:54 5205 Tren Regio 5205 din Adjud
Miercurea Ciuc Mihaileni Marasesti Domnesti Tirg Calimanesti Pufesti Padureni Putna Siculeni Nadejdea
13:59 1750 Tren InterRegio 1750 din Adjud
Livezi Baile Tusnad Ghimes Brasov Saline Comanesti Siculeni Onesti Sfintu Gheorghe Miercurea Ciuc
14:48 5308 Tren Regio 5308 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
14:52 5207 Tren Regio 5207 din Adjud
Padureni Putna Siculeni Nadejdea Mihaileni Miercurea Ciuc Caracau h Marasesti Domnesti Tirg Calimanesti Pufesti
15:03 1753 Tren InterRegio 1753 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
15:15 5423 Tren Regio 5423 din Adjud
Pascani Racaciuni Varatec Halaucesti Secuieni Bacau Banesti Suceava Siscani h Valea Trifesti Dolhasca Liteni Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Galbeni Corni Sascut Lespezi Itesti Orbeni Probota Mircesti Suceava Letea h Sabaoani Lunca Siretului Veresti Roman Siretu Bacau Faraoani Mogosesti Muncel
15:27 1752 Tren InterRegio 1752 din Adjud
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Crivina Buzau Bucuresti Marasesti Focsani
16:20 5311 Tren Regio 5311 din Adjud
Caiuti Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti
16:38 5206 Tren Regio 5206 din Adjud
Sihlea Cotesti Marasesti Gugesti Focsani Voetin Calimanesti Zoita Domnesti Tirg Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna
17:11 1656 Tren InterRegio 1656 din Adjud
Marasesti
17:52 5209 Tren Regio 5209 din Adjud
Tarcau Lunca de Sus Saline Palanca Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Valea Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Targu Ocna Goioasa Viisoara Utusoiu h Cornatel Moldova Comanesti Caralita Asau Lunca de Mijloc Urechesti Onesti Dofteana Bacau Livezi Bolovanis Siculeni Ciresoaia Bilca Ghimes
18:02 1651 Tren InterRegio 1651 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
18:16 5312 Tren Regio 5312 din Adjud
Calimanesti Onesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
18:34 383 Tren InterRegio 383 din Adjud
Bucuresti Focsani Ploiesti Giurgiu Buzau
18:59 554 Tren InterCity 554 din Adjud
Bucuresti Marasesti Focsani Ploiesti Buzau
19:10 1657 Tren InterRegio 1657 din Adjud
Buhusi Bacau Roznov Bicaz Piatra Neamt
19:24 5208 Tren Regio 5208 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
19:31 Tren 5301 Tren 5301 din Adjud
Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau Bilca Comanesti Saline Onesti Caiuti
19:41 1857 Tren InterRegio 1857 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau Veresti Dolhasca
19:47 5425 Tren Regio 5425 din Adjud
Itesti Faraoani Mircesti Letea h Valea Muncel Siretu Bacau Stolniceni Mogosesti Secuieni Racaciuni Roman Halaucesti Galbeni Siscani h Pascani Trifesti Orbeni Adjudu Vechi h Bacau Serbesti Bacau Sabaoani Sascut
20:20 5303 Tren Regio 5303 din Adjud
Urechesti Onesti Borzesti Bacau Dofteana Bacau Viisoara Ciresoaia Bilca Saline Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti
20:33 1871 Tren InterRegio 1871 din Adjud
Liesti Barbosi Marasesti Tecuci Galati
20:58 5402 Tren Regio 5402 din Adjud
Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
21:03 553 Tren InterCity 553 din Adjud
Pascani Bacau Suceava Roman
21:41 5305 Tren Regio 5305 din Adjud
Bilca Onesti Caiuti Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau
22:14 5210 Tren Regio 5210 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
Sosiri
Ora Tren De la
00:25 5212 Tren Regio 5212 din Adjud
Ghimes Miercurea Ciuc Lunca de Sus Saline Comanesti Brusturoasa Viisoara Mihaileni Caiuti Onesti Simbrea Asau Caracau h Siculeni Goioasa Livezi Utusoiu h Tarcau Caralita Palanca Lunca de Mijloc Nadejdea Dofteana Bacau Valea Bolovanis Borzesti Bacau Ciresoaia Targu Ocna
01:01 1856 Tren InterRegio 1856 din Adjud
Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani
01:35 1653 Tren InterRegio 1653 din Adjud
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti
01:46 1754 Tren InterRegio 1754 din Adjud
Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani Bacau
03:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Adjud
Dolhasca Cimpulung Est Vama Frasin Vatra Dornei Guramorului Suceava Pojorita Roman Iacobeni Mestecanis Pascani Veresti Cimpulung Moldovenesc Bacau
03:31 1755 Tren InterRegio 1755 din Adjud
Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti
03:54 1751 Tren InterRegio 1751 din Adjud
Siculeni Onesti Sfintu Gheorghe Miercurea Ciuc Livezi Baile Tusnad Ghimes Brasov Saline Comanesti
04:27 Tren 5302 Tren 5302 din Adjud
Borzesti Bacau Bilca Comanesti Saline Onesti Caiuti Cornatel Moldova Urechesti
04:58 5201 Tren Regio 5201 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
05:04 1658 Tren InterRegio 1658 din Adjud
Podoleni Roznov Bicaz Piatra Neamt Buhusi Bacau
05:23 5401 Tren Regio 5401 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
06:38 5203 Tren Regio 5203 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
06:55 5304 Tren Regio 5304 din Adjud
Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti Urechesti Dofteana Bacau Onesti Borzesti Bacau Ciresoaia Viisoara Saline Bilca Trotus Valea Caiuti
07:24 552 Tren InterCity 552 din Adjud
Bacau Suceava Roman Pascani
07:32 7568 Tren Regio 7568 din Adjud
Cosmesti Galati Hanu Conachi Ivesti Filesti Serbanesti Independenta Domnesti Tirg Bucesti Barbosi Pufesti Umbraresti Marasesti Piscu Padureni Putna Barcea Calimanesti Vames Liesti Gral. Eremia Grigorescu Tecuci Tudor Vladimirescu Malu
07:57 5422 Tren Regio 5422 din Adjud
Siscani h Pascani Trifesti Orbeni Adjudu Vechi h Bacau Serbesti Bacau Sabaoani Sascut Itesti Faraoani Mircesti Letea h Valea Muncel Siretu Bacau Stolniceni Mogosesti Secuieni Racaciuni Roman Halaucesti Galbeni
08:17 5202 Tren Regio 5202 din Adjud
Mihaileni Trotus Palanca Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Bilca Brusturoasa Nadejdea
08:23 1870 Tren InterRegio 1870 din Adjud
Marasesti Tecuci Galati Liesti Barbosi
09:15 5307 Tren Regio 5307 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
09:57 551 Tren InterCity 551 din Adjud
Marasesti Focsani Ploiesti Buzau Bucuresti
10:13 5424 Tren Regio 5424 din Adjud
Sascut Itesti Faraoani Mircesti Letea h Valea Muncel Siretu Bacau Stolniceni Mogosesti Secuieni Racaciuni Roman Halaucesti Galbeni Siscani h Pascani Trifesti Orbeni Adjudu Vechi h Bacau Serbesti Bacau Sabaoani
10:20 382 Tren InterRegio 382 din Adjud
Bucuresti Focsani Ploiesti Giurgiu Buzau
11:34 1655 Tren InterRegio 1655 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat
11:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
12:01 5310 Tren Regio 5310 din Adjud
Bilca Trotus Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti Urechesti Dofteana Bacau Onesti Borzesti Bacau Ciresoaia Viisoara Saline
12:06 5431 Tren Regio 5431 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
12:54 5205 Tren Regio 5205 din Adjud
Asau Lunca de Sus Caiuti Onesti Goioasa Livezi Utusoiu h Cornatel Moldova Caralita Bilca Lunca de Mijloc Urechesti Dofteana Bacau Palanca Bolovanis Tarcau Ciresoaia Valea Ghimes Borzesti Bacau Saline Targu Ocna Brusturoasa Viisoara Trotus Comanesti Simbrea
13:59 1750 Tren InterRegio 1750 din Adjud
Roman Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava
14:41 5432 Tren Regio 5432 din Adjud
Sascut Orbeni Letea h Faraoani Siretu Bacau Valea Racaciuni Bacau Siscani h Adjudu Vechi h
14:48 5308 Tren Regio 5308 din Adjud
Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti Caiuti Cornatel Moldova
14:52 5207 Tren Regio 5207 din Adjud
Viisoara Trotus Onesti Simbrea Asau Lunca de Sus Caiuti Goioasa Bilca Utusoiu h Cornatel Moldova Caralita Palanca Lunca de Mijloc Urechesti Dofteana Bacau Valea Bolovanis Tarcau Ciresoaia Targu Ocna Ghimes Borzesti Bacau Saline Comanesti Brusturoasa
15:03 1753 Tren InterRegio 1753 din Adjud
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil
15:27 1752 Tren InterRegio 1752 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
16:20 5311 Tren Regio 5311 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
16:38 5206 Tren Regio 5206 din Adjud
Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti Caiuti
17:11 1656 Tren InterRegio 1656 din Adjud
Bacau
17:23 5406 Tren Regio 5406 din Adjud
Halaucesti Ruginoasa Bacau Siscani h Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni Faraoani
17:52 5209 Tren Regio 5209 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
18:02 1651 Tren InterRegio 1651 din Adjud
Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil
18:16 5312 Tren Regio 5312 din Adjud
Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau Bilca Caiuti
18:34 383 Tren InterRegio 383 din Adjud
Roman Pascani Bacau Suceava
18:59 554 Tren InterCity 554 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
19:10 1657 Tren InterRegio 1657 din Adjud
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti
19:24 5208 Tren Regio 5208 din Adjud
Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Palanca Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Bilca
19:31 Tren 5301 Tren 5301 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
19:41 1857 Tren InterRegio 1857 din Adjud
Marasesti
20:20 5303 Tren Regio 5303 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
20:33 1871 Tren InterRegio 1871 din Adjud
Onesti Ghimes Saline Siculeni Livezi Comanesti
20:58 5402 Tren Regio 5402 din Adjud
Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni Faraoani Halaucesti Ruginoasa Bacau Siscani h Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani
21:03 553 Tren InterCity 553 din Adjud
Ploiesti Buzau Bucuresti Marasesti Focsani
21:41 5305 Tren Regio 5305 din Adjud
Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
22:14 5210 Tren Regio 5210 din Adjud
Dofteana Bacau Livezi Bolovanis Tarcau Ciresoaia Bilca Ghimes Nadejdea Lunca de Sus Saline Palanca Brusturoasa Borzesti Bacau Mihaileni Caiuti Valea Simbrea Miercurea Ciuc Caracau h Cornatel Moldova Targu Ocna Goioasa Viisoara Utusoiu h Urechesti Comanesti Caralita Asau Lunca de Mijloc Siculeni Onesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!