Plecare:

Sosire:
Data:
Pagină negăsită – REZMax

404 Error

Error 404
Oops! That page can’t be found.
404

Gara CFR Adjud din Adjud

Mersul trenurilor contact

Adjud , jud. Vrancea, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:25 5212 Tren Regio 5212 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
01:01 1856 Tren InterRegio 1856 din Adjud
Marasesti
01:35 1653 Tren InterRegio 1653 din Adjud
Cimpulung Est Vama Frasin Vatra Dornei Guramorului Suceava Pojorita Roman Iacobeni Mestecanis Pascani Veresti Cimpulung Moldovenesc Bacau Dolhasca
01:46 1754 Tren InterRegio 1754 din Adjud
Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti
03:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Adjud
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Crivina Buzau Bucuresti Marasesti Focsani
03:31 1755 Tren InterRegio 1755 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau Veresti Dolhasca
03:54 1751 Tren InterRegio 1751 din Adjud
Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani
04:27 Tren 5302 Tren 5302 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
04:58 5201 Tren Regio 5201 din Adjud
Bilca Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Palanca Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline
05:04 1658 Tren InterRegio 1658 din Adjud
Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti
05:18 5158 Tren Regio 5158 din Adjud
Focsani Voetin Calimanesti Zoita Domnesti Tirg Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna Sihlea Cotesti Marasesti Gugesti
05:23 5401 Tren Regio 5401 din Adjud
Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni Faraoani Halaucesti Ruginoasa Bacau Siscani h Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h
06:15 5160 Tren Regio 5160 din Adjud
Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna Sihlea Cotesti Marasesti Gugesti Focsani Voetin Calimanesti Zoita Domnesti Tirg
06:38 5203 Tren Regio 5203 din Adjud
Cornatel Moldova Comanesti Caralita Asau Caracau h Urechesti Onesti Dofteana Bacau Livezi Lunca de Mijloc Siculeni Ciresoaia Bilca Ghimes Nadejdea Saline Palanca Brusturoasa Borzesti Bacau Trotus Valea Simbrea Miercurea Ciuc Lunca de Sus Caiuti Targu Ocna Goioasa Viisoara Mihaileni
06:55 5304 Tren Regio 5304 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
07:24 552 Tren InterCity 552 din Adjud
Bucuresti Marasesti Focsani Ploiesti Buzau
08:03 7585 Tren Regio 7585 din Adjud
Marasesti Calimanesti Gral. Eremia Grigorescu Tecuci Cosmesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
08:17 5202 Tren Regio 5202 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Putna Marasesti Focsani Calimanesti Domnesti Tirg
08:23 1870 Tren InterRegio 1870 din Adjud
Livezi Saline Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Reghin Siculeni Comanesti Toplita Onesti Targu Mures Ghimes
08:28 5421 Tren Regio 5421 din Adjud
Probota Mircesti Suceava Letea h Sabaoani Lunca Siretului Veresti Roman Siretu Bacau Faraoani Mogosesti Muncel Pascani Racaciuni Varatec Halaucesti Secuieni Bacau Banesti Suceava Siscani h Valea Trifesti Dolhasca Liteni Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Galbeni Corni Sascut Lespezi Itesti Orbeni
09:15 5307 Tren Regio 5307 din Adjud
Comanesti Urechesti Onesti Borzesti Bacau Dofteana Bacau Viisoara Ciresoaia Bilca Saline Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova
09:57 551 Tren InterCity 551 din Adjud
Roman Pascani Bacau Suceava
10:13 5424 Tren Regio 5424 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
10:20 382 Tren InterRegio 382 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
11:34 1655 Tren InterRegio 1655 din Adjud
Bacau
11:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat
12:01 5310 Tren Regio 5310 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
12:06 5431 Tren Regio 5431 din Adjud
Sascut Orbeni Letea h Faraoani Siretu Bacau Valea Racaciuni Bacau Siscani h Adjudu Vechi h
12:54 5205 Tren Regio 5205 din Adjud
Marasesti Domnesti Tirg Calimanesti Pufesti Padureni Putna Siculeni Nadejdea Miercurea Ciuc Mihaileni
13:59 1750 Tren InterRegio 1750 din Adjud
Baile Tusnad Ghimes Brasov Saline Comanesti Siculeni Onesti Sfintu Gheorghe Miercurea Ciuc Livezi
14:48 5308 Tren Regio 5308 din Adjud
Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna
14:52 5207 Tren Regio 5207 din Adjud
Siculeni Nadejdea Mihaileni Miercurea Ciuc Caracau h Marasesti Domnesti Tirg Calimanesti Pufesti Padureni Putna
15:03 1753 Tren InterRegio 1753 din Adjud
Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani
15:15 5423 Tren Regio 5423 din Adjud
Secuieni Bacau Banesti Suceava Siscani h Valea Trifesti Dolhasca Liteni Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Galbeni Corni Sascut Lespezi Itesti Orbeni Probota Mircesti Suceava Letea h Sabaoani Lunca Siretului Veresti Roman Siretu Bacau Faraoani Mogosesti Muncel Pascani Racaciuni Varatec Halaucesti
15:27 1752 Tren InterRegio 1752 din Adjud
Ploiesti Ramnicu Sarat Crivina Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil
16:20 5311 Tren Regio 5311 din Adjud
Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti Caiuti
16:38 5206 Tren Regio 5206 din Adjud
Cotesti Marasesti Gugesti Focsani Voetin Calimanesti Zoita Domnesti Tirg Ramnicu Sarat Boboc Pufesti Buzau Putna Padureni Putna Sihlea
17:11 1656 Tren InterRegio 1656 din Adjud
Marasesti
17:52 5209 Tren Regio 5209 din Adjud
Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Valea Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Targu Ocna Goioasa Viisoara Utusoiu h Cornatel Moldova Comanesti Caralita Asau Lunca de Mijloc Urechesti Onesti Dofteana Bacau Livezi Bolovanis Siculeni Ciresoaia Bilca Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Palanca
18:02 1651 Tren InterRegio 1651 din Adjud
Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani
18:16 5312 Tren Regio 5312 din Adjud
Onesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
18:34 383 Tren InterRegio 383 din Adjud
Ploiesti Giurgiu Buzau Bucuresti Focsani
18:59 554 Tren InterCity 554 din Adjud
Bucuresti Marasesti Focsani Ploiesti Buzau
19:10 1657 Tren InterRegio 1657 din Adjud
Bacau Roznov Bicaz Piatra Neamt Buhusi
19:24 5208 Tren Regio 5208 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
19:31 Tren 5301 Tren 5301 din Adjud
Urechesti Borzesti Bacau Bilca Comanesti Saline Onesti Caiuti Cornatel Moldova
19:41 1857 Tren InterRegio 1857 din Adjud
Roman Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava
19:47 5425 Tren Regio 5425 din Adjud
Mircesti Letea h Valea Muncel Siretu Bacau Stolniceni Mogosesti Secuieni Racaciuni Roman Halaucesti Galbeni Siscani h Pascani Trifesti Orbeni Adjudu Vechi h Bacau Serbesti Bacau Sabaoani Sascut Itesti Faraoani
20:20 5303 Tren Regio 5303 din Adjud
Borzesti Bacau Dofteana Bacau Viisoara Ciresoaia Bilca Saline Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti Urechesti Onesti
20:33 1871 Tren InterRegio 1871 din Adjud
Barbosi Marasesti Tecuci Galati Liesti
20:58 5402 Tren Regio 5402 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
21:03 553 Tren InterCity 553 din Adjud
Bacau Suceava Roman Pascani
21:41 5305 Tren Regio 5305 din Adjud
Bilca Onesti Caiuti Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau
22:14 5210 Tren Regio 5210 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
Sosiri
Ora Tren De la
00:25 5212 Tren Regio 5212 din Adjud
Viisoara Mihaileni Caiuti Onesti Simbrea Asau Caracau h Siculeni Goioasa Livezi Utusoiu h Tarcau Caralita Palanca Lunca de Mijloc Nadejdea Dofteana Bacau Valea Bolovanis Borzesti Bacau Ciresoaia Targu Ocna Ghimes Miercurea Ciuc Lunca de Sus Saline Comanesti Brusturoasa
01:01 1856 Tren InterRegio 1856 din Adjud
Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani Bacau
01:35 1653 Tren InterRegio 1653 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat
01:46 1754 Tren InterRegio 1754 din Adjud
Dolhasca Suceava Roman Pascani Bacau Veresti
03:26 1654 Tren InterRegio 1654 din Adjud
Frasin Vatra Dornei Guramorului Suceava Pojorita Roman Iacobeni Mestecanis Pascani Veresti Cimpulung Moldovenesc Bacau Dolhasca Cimpulung Est Vama
03:31 1755 Tren InterRegio 1755 din Adjud
Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani
03:54 1751 Tren InterRegio 1751 din Adjud
Miercurea Ciuc Livezi Baile Tusnad Ghimes Brasov Saline Comanesti Siculeni Onesti Sfintu Gheorghe
04:27 Tren 5302 Tren 5302 din Adjud
Bilca Comanesti Saline Onesti Caiuti Cornatel Moldova Urechesti Borzesti Bacau
04:58 5201 Tren Regio 5201 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
05:04 1658 Tren InterRegio 1658 din Adjud
Roznov Bicaz Piatra Neamt Buhusi Bacau Podoleni
05:23 5401 Tren Regio 5401 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
06:38 5203 Tren Regio 5203 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
06:55 5304 Tren Regio 5304 din Adjud
Comanesti Urechesti Dofteana Bacau Onesti Borzesti Bacau Ciresoaia Viisoara Saline Bilca Trotus Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova
07:24 552 Tren InterCity 552 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
07:32 7568 Tren Regio 7568 din Adjud
Ivesti Filesti Serbanesti Independenta Domnesti Tirg Bucesti Barbosi Pufesti Umbraresti Marasesti Piscu Padureni Putna Barcea Calimanesti Vames Liesti Gral. Eremia Grigorescu Tecuci Tudor Vladimirescu Malu Cosmesti Galati Hanu Conachi
07:57 5422 Tren Regio 5422 din Adjud
Orbeni Adjudu Vechi h Bacau Serbesti Bacau Sabaoani Sascut Itesti Faraoani Mircesti Letea h Valea Muncel Siretu Bacau Stolniceni Mogosesti Secuieni Racaciuni Roman Halaucesti Galbeni Siscani h Pascani Trifesti
08:17 5202 Tren Regio 5202 din Adjud
Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Bilca Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus Palanca Simbrea
08:23 1870 Tren InterRegio 1870 din Adjud
Galati Liesti Barbosi Marasesti Tecuci
09:15 5307 Tren Regio 5307 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
09:57 551 Tren InterCity 551 din Adjud
Focsani Ploiesti Buzau Bucuresti Marasesti
10:13 5424 Tren Regio 5424 din Adjud
Mircesti Valea Letea h Muncel Stolniceni Siretu Bacau Secuieni Mogosesti Roman Racaciuni Galbeni Halaucesti Siscani h Pascani Orbeni Trifesti Adjudu Vechi h Bacau Sabaoani Serbesti Bacau Sascut Faraoani Itesti
10:20 382 Tren InterRegio 382 din Adjud
Bucuresti Focsani Ploiesti Giurgiu Buzau
11:34 1655 Tren InterRegio 1655 din Adjud
Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
11:35 1652 Tren InterRegio 1652 din Adjud
Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani
12:01 5310 Tren Regio 5310 din Adjud
Trotus Valea Caiuti Targu Ocna Cornatel Moldova Comanesti Urechesti Dofteana Bacau Onesti Borzesti Bacau Ciresoaia Viisoara Saline Bilca
12:06 5431 Tren Regio 5431 din Adjud
Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti
12:54 5205 Tren Regio 5205 din Adjud
Utusoiu h Cornatel Moldova Caralita Bilca Lunca de Mijloc Urechesti Dofteana Bacau Palanca Bolovanis Tarcau Ciresoaia Valea Ghimes Borzesti Bacau Saline Targu Ocna Brusturoasa Viisoara Trotus Comanesti Simbrea Asau Lunca de Sus Caiuti Onesti Goioasa Livezi
13:59 1750 Tren InterRegio 1750 din Adjud
Pascani Bacau Veresti Dolhasca Suceava Roman
14:41 5432 Tren Regio 5432 din Adjud
Orbeni Letea h Faraoani Siretu Bacau Valea Racaciuni Bacau Siscani h Adjudu Vechi h Sascut
14:48 5308 Tren Regio 5308 din Adjud
Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti Caiuti Cornatel Moldova
14:52 5207 Tren Regio 5207 din Adjud
Lunca de Sus Caiuti Goioasa Bilca Utusoiu h Cornatel Moldova Caralita Palanca Lunca de Mijloc Urechesti Dofteana Bacau Valea Bolovanis Tarcau Ciresoaia Targu Ocna Ghimes Borzesti Bacau Saline Comanesti Brusturoasa Viisoara Trotus Onesti Simbrea Asau
15:03 1753 Tren InterRegio 1753 din Adjud
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti
15:27 1752 Tren InterRegio 1752 din Adjud
Veresti Dolhasca Suceava Roman Pascani Bacau
16:20 5311 Tren Regio 5311 din Adjud
Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti Domnesti Tirg
16:38 5206 Tren Regio 5206 din Adjud
Urechesti Borzesti Bacau Bilca Onesti Caiuti Cornatel Moldova
17:11 1656 Tren InterRegio 1656 din Adjud
Bacau
17:23 5406 Tren Regio 5406 din Adjud
Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni Faraoani Halaucesti Ruginoasa Bacau Siscani h
17:52 5209 Tren Regio 5209 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
18:02 1651 Tren InterRegio 1651 din Adjud
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti
18:16 5312 Tren Regio 5312 din Adjud
Urechesti Borzesti Bacau Bilca Caiuti Cornatel Moldova
18:34 383 Tren InterRegio 383 din Adjud
Pascani Bacau Suceava Roman
18:59 554 Tren InterCity 554 din Adjud
Suceava Roman Pascani Bacau
19:10 1657 Tren InterRegio 1657 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat
19:24 5208 Tren Regio 5208 din Adjud
Palanca Simbrea Borzesti Bacau Caracau h Caiuti Valea Goioasa Miercurea Ciuc Utusoiu h Cornatel Moldova Targu Ocna Caralita Viisoara Lunca de Mijloc Urechesti Comanesti Dofteana Bacau Asau Bolovanis Siculeni Onesti Ciresoaia Livezi Ghimes Tarcau Lunca de Sus Saline Bilca Brusturoasa Nadejdea Mihaileni Trotus
19:31 Tren 5301 Tren 5301 din Adjud
Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti Calimanesti
19:41 1857 Tren InterRegio 1857 din Adjud
Marasesti
20:20 5303 Tren Regio 5303 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
20:33 1871 Tren InterRegio 1871 din Adjud
Ghimes Saline Siculeni Livezi Comanesti Onesti
20:58 5402 Tren Regio 5402 din Adjud
Faraoani Halaucesti Ruginoasa Bacau Siscani h Valea Trifesti Muncel Podu Iloaiei Adjudu Vechi h Stolniceni Serbesti Bacau Secuieni Budai Sascut Roman Itesti Galbeni Sirca Costesti Targu Frumos Letea h Orbeni Pietrisu Letcani Pascani Siretu Bacau Sabaoani Mogosesti Mircesti Iasi Racaciuni
21:03 553 Tren InterCity 553 din Adjud
Buzau Bucuresti Marasesti Focsani Ploiesti
21:41 5305 Tren Regio 5305 din Adjud
Calimanesti Domnesti Tirg Pufesti Padureni Putna Marasesti
22:14 5210 Tren Regio 5210 din Adjud
Ciresoaia Bilca Ghimes Nadejdea Lunca de Sus Saline Palanca Brusturoasa Borzesti Bacau Mihaileni Caiuti Valea Simbrea Miercurea Ciuc Caracau h Cornatel Moldova Targu Ocna Goioasa Viisoara Utusoiu h Urechesti Comanesti Caralita Asau Lunca de Mijloc Siculeni Onesti Dofteana Bacau Livezi Bolovanis Tarcau

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!